Adidas Superstar

wpis w: Moda/Fashion | 2
Adidas Superstar to moje wymarzone sneakersy. Ale nie tylko moje :-). Świat oszalał na punkcie tych butów. W pierwszej kolejności zostały wykupione modele z czarnymi paskami. Udało mi się cudem znaleźć Superstary w moim rozmiarze w sklepie internetowym.
Moda na obuwie sportowe coraz bardziej dominuje na ulicach. Na temat Superstar wyszukałam interesujący artykuł z jednym fajnym zdaniem: „pasują do wszystkiego. A nawet jeśli nie pasują, to i tak pasują” 🙂
Całość znajdziecie tutaj
Dzisiejsza stylizacja składa się z białego T-shirtu, granatowej marynarki i dżinsów. Do tego Adidas Superstar i Obag. Całość wygląda świeżo i nonszalancko. Co sądzicie o takim zestawie?
Adidas Superstar are my dream sneakers. But not only mine :-). The whole world is crazy about these shoes. Black strips were almost sold out, I had luck to find my size in online shop.
Sneakers are becoming more and more trendy when you take a deeper look at the street fashion. I found an interesting article about Superstar with one funny sentence: „they go with ANYTHING. And even if they don’t, they do.” :-). The whole article you can read here
My today’s outfit consist of white T-shirt, navy-blue blazer and jeans, mixed with Adidas Superstar and Obag. It looks fresh and nonchalant. What do you think about this set?
Zdjęcia/Photos: Natalia Maciołek Purchasing department
Buty/Shoes: Adidas Superstar
Dżinsy/Jeans: C&A
Marynarka/Blazer: Reserved
T-shirt: Reserved
Torba/Bag: O bag
Okulary/Sunnies: H&M
Zegarek/Watch: Timex

2 Responses

Zostaw Komentarz