Damski garnitur / Lady’s suit

wpis w: Moda/Fashion | 1
Dziś na blogu damski garnitur w kratkę. W tym sezonie jesienno-zimowym kratka jest kolejny raz jednym z bardziej widocznych trendów. Moim zdaniem to idealny wzór na tę porę roku. Dobrze sprawdza się w stylizacjach biurowo-biznesowych, stąd też wziął się mój najnowszy zakup – damski garnitur. Poszukiwałam jak zwykle czegoś klasycznego, ale nie gładkiego, garnitur w odcieniach beżu i czerni od razu przykuł moją uwagę w sklepie. Sprawdzi się zarówno jako całość z koszulą czy golfem, ale i każda część z osobna pomoże stworzyć biurowy look. Marynarkę na co dzień noszę z dżinsowymi rurkami, sztybletami i golfem, spodnie z koszulą i swetrem.
Dzisiejsza stylizacja to wariacja na temat jesiennego trendu prezentowanego w Elle (gangsterski styl lat 70-tych), damski garnitur połączyłam z koszulą z fontaziem, kapeluszem oraz szpilkami w kolorze fuksji.
A jak Wy nosicie garnitur?
Today on the blog lady’s checkered suit. In the autumn-winter season chequered pattern is once again one of the most visible trends. I think it’s the perfect pattern for this part of the year. Matches well in office and business outfits, and therefore my latest purchase is coming from- women’s suit. As usual, I was looking for something classic, but without pattern, thus suit in beige & black immediately caught my attention in the store. And it works both as a whole with a shirt or turtleneck, but each part separately will help create an office look. Jacket for every day I wear with skinny jeans, elastic-slides and turtleneck, trousers with a shirt and sweater.
Today’s attire is a variation of the autumn trend presented in Elle (gangster style of the 70s), lady’s suit I combined with a bow shirt, hat and fuchsia heels.
And what is your way of wearing suit?
Damski garnitur/Lady’s suit: Mohito
Koszula/Shirt: Quiosque
Kapelusz/Hat: Stradivarius
Szpilki/Heels: DeeZee

  1. Kaszkiet / Cap - MMpassions

    […] kratka to mój ulubiony wzór na jesień, nosiłam ją już nawiasem mówiąc w zeszłym roku (link tutaj i tutaj, mogę zatem czuć się trendsetterką / influencerką ;-). Tym razem moją inspiracją […]

Zostaw Komentarz