Karnawałowy strój ciążowy / Pregnancy Carnival outfit

wpis w: Ciąża / Pregnancy, Moda/Fashion | 0
Dziś na blogu strój karnawałowy dla „ciężarówek”. Podczas III trymestru ciąży wyjścia na imprezy raczej nie są wskazane, z uwagi na nadmiar wrażeń. Ja np. bardzo źle znoszę głośną muzykę, tańce niestety też są wykluczone z uwagi na zawroty głowy. Idealnym rozwiązaniem jest domówka w gronie bliskich przyjaciół, ponieważ najlepszą pozycją dla ciężarnej w wysokiej ciąży jest siedzenie na sofie w nogami na poduszce :-). Jednak ze względu na fakt, iż kobieta zwłaszcza w ciąży chciałaby ładnie wyglądać, należy znaleźć odpowiedni do okazji strój, w wersji wieczorowej, koniecznie z błyszczącymi akcentami. Ja postawiłam na moją zeszłoroczną sukienkę sylwestrową, która jest na tyle elastyczna, że zmieściła brzuszek oraz bordowy sweterek przeplatany metaliczną nitką, który znacie z postu pt: Kaszkiet.
Do tego zestawu założyłam szpilki (moje ulubione w motyw skóry węża)- pod warunkiem że nie męczą Was obrzęki, wówczas jest to zabronione, poza tym i tak nie zmieścicie w nich stopy ;-).
Podczas sesji towarzyszył mi kot Dante, jednak tym razem wyjątkowo nie chciało mu się pozować i za wszelka cenę próbował mi uciec ;-).
Jestem ciekawa co Wy proponujecie na strój karnawałowy dla kobiet w ciąży?
Zdjęcia/Photos: Natalia Maciołek Purchasing department
Sukienka/Dress: Kappahl
Sweter/Sweater: Camaieu
Buty/Shoes: DeeZee
Kot: syberyjski 😉

Zostaw Komentarz