W stylu francuskim / French style look

wpis w: Ciąża / Pregnancy, Moda/Fashion | 0
Dziś na blogu ponownie ubiór w stylu francuskim, ale w wersji dla ciężarnych :-). Zapewne pamiętacie, że w zeszłym roku w grudniu ogłosiłam, że na przekór wszystkim lubię berety i zamierzam je nosić.
tu link dla przypomnienia:
I co się stało? Tej jesieni i zimy wszyscy noszą berety :-). Niniejszym oznajmiam, że czuję się prawdziwą trendsetterką, lub jak to teraz nazywają – influencerką ;-). Dzisiejszy look inspirowany jest stylem Paryżanek, dominuje kolor czarny, przełamany szarością i fuksją. Spódniczka ze sztucznej skóry w moim ulubionym fasonie i kolorze :-), została zestawiona z czarnym golfem i krótką marynarką w kratkę. Do tego grube czarne matowe rajstopy i botki. Marynarka pochodzi z second handu bo w II trymestrze w żadnej innej o normalnym kroju już nie zapnę guzików na brzuchu :-). Co prawda jej luźny krój ponownie maskuje to, co w ciąży jest najbardziej widoczne, ale ja i tak swoje wiem :-). Całość wieńczy krótki czarny płaszczyk z szalowym kołnierzem. Jak Wam się podoba to zestawienie?
Sesja została zrobiona w Parku Kochanowskiego w Bydgoszczy, podczas słonecznej choć bardzo zimnej i wietrznej pogody, w otoczeniu niezwykłej urody krzewów różanych.
Zdjęcia/Photos: Natalia Maciołek Purchasing department
Spódnica/Skirt: New Look
Żakiet/Blazer: Betty Barclay SH
Płaszcz/Coat: Grey Wolf
Golf/Turtleneck: Camaieu
Beret: Fezko
Buty/Shoes: DeeZee
Torebka/Bag: Venezia

Zostaw Komentarz