Sukienka w kratkę / Checked dress

wpis w: Moda/Fashion | 1
Dziś na blogu szara sukienka w kratkę. Jesienią i zimą tęsknię za sukienkami, które stanowią podstawę mojej garderoby podczas ciepłych miesięcy. Sukienka w kratkę, którą widzicie na zdjęciach, to mój łącznik z latem :-). Kolor jest co prawda jesienny, motyw również, ale zawsze jest to sukienka :-). W zeszłym tygodniu, gdy robiłam tę sesję, trafił się jeden niezwykle ciepły jak na końcówkę września dzień, mogłam zatem bez obawy o przemarznięcie pozować. Dziś nie byłoby to już możliwe, mamy październik i prawdziwą jesień.
Sukienkę połączyłam z elementami klasycznymi-czarnymi szpilkami i białą kopertówką oraz przewrotnie z jasno-brązową ramoneską.
Co sądzicie o takim zestawieniu?
Today on the blog gray checked dress. In autumn and winter I miss the dresses a lot, which are the basis of my wardrobe during the warm months. Dress that you see in the pictures is my link with the summer :-). The color is indeed autumnal and pattern too, but it is always a dress :-). Last week, when I did this session, one unusually warm day happened, I could, therefore, pose without fear of freezing. Today it could be no longer possible, we are in October and a real fall.
I combined the dress with classic elements and black stilettos and a white clutch and to make a contrast – with light brown biker jacket.
What do you think of my attire?
Zdjęcia/Photos: Natalia Maciołek Purchasing department
Sukienka/Dress: Mohito
Ramoneska/Biker: Wittchen
Szpilki/Stilettos: DeeZee
Torebka/Bag: Parfois

Zostaw Komentarz