Sukienka w kwiaty / Flower printed dress

wpis w: Moda/Fashion | 3
Dziś na blogu sukienka w kwiaty. Motyw kwiatowy to trend który powraca prawie każdej wiosny, ale jest to naturalne – po zimie mamy ochotę na odmianę.
O zakupie tej sukienki myślałam już od 2 miesięcy, ale po nadejściu wiosny przestałam się zastanawiać i podjęłam szybką decyzję 🙂
Motyw kwiatowy na sukience przypomina mi magnolie, które właśnie w tym tygodniu pięknie kwitną. Oprócz wzoru dodatkowo zdobią ją falbany – na dole oraz przy mankietach. Sukienkę połączyłam z ramoneską, szpilkami i różową torebką.
Czy ten strój kojarzy Wam się z wiosną?
Today on the blog flower printed dress. Floral design is a trend which returns almost every spring, but this is natural – after the winter we want a change.
I was thinking about buying this dress since two months, but after the arrival of spring I stopped thinking and I made a quick decision 🙂
Floral design on the dress reminds me of magnolias, which just this week bloom beautifully. In addition to the floral pattern the dress is additionally decorated with ruffles – at the bottom and cuffs. I combined the dress with the biker jacket, heels and pink bag.
Is this outfit reminds you of spring?
Zdjęcia/Photos: Natalia Maciołek Purchasing department
Sukienka/Dress: Sugarfree
Ramoneska/Biker: Wittchen
Buty/Shoes: 5th Avenue
Torebka/Bag: Mohito

3 Responses

  1. emi

    Dla mnie to raczej klimat lat 70-tych i Big beat’u, co naturalnie też jest dobrym skojarzeniem 🙂

Zostaw Komentarz