Szare cygaretki / Grey cigarette pants

wpis w: Moda/Fashion | 6
Dziś na blogu szare cygaretki. Ten model spodni powinien znaleźć się w szafie każdej kobiety, która na co dzień musi ubierać się klasycznie. Idealnie sprawdzają się w zestawach biznesowych z koszulą i marynarką lub bardziej swobodnie ze swetrem czy golfem. Pasują do nich zarówno szpilki, jak i baleriny.
Moje spodnie mają długość 7/8 i wykonane są z materiału w drobną kratę. Połączyłam je z camelowym golfem w warkocze i płaszczem w tym samym odcieniu. Tradycyjne dla przełamania spokojnej tonacji kolorowa torebka i czarne szpilki. Taki zestaw nadaje się idealnie do biura.
A jak Wy nosicie cygaretki?
Today on the blog Grey cigarette pants. That type of trousers is a must have for every woman, who needs to wear to work classical outfits. Cigarette pants are perfect to create business look, together with a shirt and jacket or more freely with sweater or turtleneck. You can wear them both with high heels or ballerinas.
My pants have a length of 7/8 and are made of checkered pattern fabric. I combined it with camel turtleneck in braids and a coat in the same shade. Traditionally to break the calm tones I am wearing colored handbag and black stiletto heels. This set is ideal for the office.
And as you wear cigarillos?

Zdjęcia/Photos: Natalia Maciołek Purchasing department
Cygaretki/Cigarette pants: Orsay
Golf/Turtleneck: Chillytime
Płaszcz/Coat: New Look
Torebka/Bag: no name
Szpilki/High heels: DeeZee

6 Responses

 1. Minimalissmo

  Ciekawa torebka (i to niemarkowa?), i znowu dominanta kolorystyczna 🙂 Niezły krój spodni. Jak zwykle całość bardzo elegancka, przyjemnie się ogląda tak udane stylizacje.

  • Gosia

   dziękuję za komplementy:-)- a torebkę kupiłam w butiku, zupełny no name.

   • Magdalena

    Dziś lepiej mieć taki super noname niż sieciówkę 🙂 Zresztą, najważniejszy jest efekt, marka na 2 miejscu.

Zostaw Komentarz